Journal

Journal entry by ostad salam

اردو مطالعاتی نوروز99

اردوی مطالعاتی نوروز، فرصت طلایی شما برای پیشرفت،تثبیت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف!

اردو مطالعاتی نوروز99

چرا پیشنهاد ما برای اردوی مطالعاتی نوروز 99 با استادسلام بودن است؟

چرا عید و تعطیلات عید آن قدر اهمیت دارد و از آن به عنوان دوران طلایی نام برده می شود؟

 

چون در این زمان ها به دلایل مختلف، اغلب داوطلبان درس نمی خوانند و اگر داوطلبی در این زمان تلاش کند از سایرین به شدت جلو می افتد و نه تنها عقب افتادگی های خود را جبران می کند بلکه می تواند رتبه ی بسیار خوبی نیز در کنکور با معدل خوبی در امتحانات نهایی سال سوم بدست آورد. برای همین به این دوران، دوران طلایی گفته می شود. تعطیلات ظاهرا دوهفته ای و در اصل چهار هفته ای عید نوروز به دلایل زیر خیلی مهم است:

  • به کنکور و امتحانات نهایی خیلی نزدیک شده اید.(حدود 2 ماه) و خود این انگیزه ی بالاتری ایجاد می کند برای تلاش و کوشش(نزدیک شدن به هدف)
  • کلاس های مدرسه و آموزشگاه و فشار دبیران و مشاوران حذف می شود.
  • نه ماه تجربه ی درس خواندن، آزمون دادن(چه خوب چه بد)، دفتر برنامه ریزی(تکمیل کردن یا تکمیل نکردن)، تست زدن و نزدن دارید و با این تجربه خیلی بهتر می شود کار کرد.

چرا اردوی مطالعاتی نوروزی؟

 

اردو مطالعاتی چیست؟

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید 

Patients and caregivers love hearing from you; add a comment to show your support.

Comments Hide comments

Show your love and support for ostad.
Make a donation to CaringBridge to keep ostad’s site up and running.

Journal entry by ostad salam

درباره یوگا و فواید آن چه میدانید

یوگا فعالیتی جسمی و روحی همزمان است که از هند باستان سرچشمه گرفته است سابقه ای بالغ بر 5000 سال.واژه یوگا از زبان سانسکریت به معنی اتحاد و هماهنگی بدن و ذهن است که با ترکیب تکنیک درست تنفس حالت بدن و آرامش ذهن تشکیل شده. امروزه در سراسر جهان ورزش یوگا از محبوبیت بالایی برخوردار است و مربی یوگا خوب بسیاری در این زمینه تعلیم دیده اند.

پزشگان یوگا به دو دسته یوگس و یوگینی تقسیم میشوند. یوگس پزشکان یوگا آقا و یوگینی پزشکان یوگا خانوم را شامل میشوند. یوگی ها اطلاعات و دانش خود را به شاگردانشان منتقل کردند و باعث محبوبیت جهانی و پیشرفت روز افزون این علم شدند.

یک نکته بسیار مهم این بود که هدف پیروان سنت یوگی تناسب اندام نبود بلکه تمرکز ذهن و روش های درست تنفس دغدغه اصلی آنها بود.این سنت در اواخر قرن 19 محبوبیت زیادی را به دست آورد.

با تشخیص سازمان ملل متحد 21 ژوئن را به عنوان روز جهانی یوگا اعلام شده است.

نماد یوگا در انتقال مفاهیم اغلب یک درخت با ریشه ,تنه ,شاخه ,شکوفه ها و میوه است. هر شاخه یوگا نشان دهنده بخش و مجموعه ای متفاوت است

برای ادامه مطلب در اینجا همراه ما باشید

Comments Hide comments

Journal entry by ostad salam

چگونه یک آموزشگاه موفق و پر درآمد داشته باشیم؟

تعداد زیاد مدیران آموزشگاه هایی که برای معرفی خود به سراغ سایت های آموزشی رفته اند روز به روز بیشتر شده است. از این رو برآن شدیم تا برای بهتر شدن شرایط آموزشگاه ها و معرفی بهترین های این حرفه در کنارشان باشیم. در این مقاله راهکارهای کاربردی را در اختیارتان قرار خواهیم داد تا با استفاده از آن ها متمایزتر شوید و در کارتان بهترین باشید

برای پاسخ به سوال

چگونه یک آموزشگاه موفق و پردرآمد داشته باشیم ؟

با دو سوال اساسی روبرو هستیم که به تفضیل برایتان توضیح خواهیم داد:

چگونه مشتری زیاد داشته باشیم :

یکی از فاکتورهای مهم موفق شدن در هرکاری داشتن یک برای آن کار و فعالیت است. در بازار داغ اما پر رقیب امروزی تکرار کردن شعارهای تبلیغاتی برای جلب مشتری دیگر بی نتیجه است زیرا مشتری های باهوش خیلی زود متوجه تو خالی بودن برخی از آن ها می شوند و از دست می روند.

برای ادامه مطلب اینجا همراه ما باشید

Comments Hide comments

Journal entry by ostad salam

 

ویژگی یک دانش آموز مطلوب از زبان استاد سلامدانش آموز خوب کیست؟

بیش از هر چیز ، معلمان می خواهند شاهد رشد و پیشرفت دانش آموزان خود باشند. آنها می دانند که کلاس درس آنها مملو از شاگردان بسیاری با سطوح مختلف توانایی است و فقط دوست دارند که هر دانش آموز نسخه های بهتری از خود نشان دهد.

وظیفه معلم این است که آموزش های مختلف درس را در کلاسهای تدریس خصوصی و عمومی برای ارائه به دانش آموزان با نیازهای فردی متفاوت برآورده کند، معلمان برجسته برای عملی کردن این امر آموزش ها و دوره های تخصصی را گذرانده اند.

اگرچه تدریس خصوصی یا آموزش در کلاس، بسیار مؤثر و مهم است ، اما تنها مسئولیت معلم نیست. از این گذشته ، معلمان نهایتا نمی توانند کنترل کنند که دانش آموزان چقدر تلاش می کنند. معلمان آنجا هستند که راهنمایی کنند تا دانش آموز عملکرد مناسب تری از خود نشان دهد.

دانش آموزان باید آمادگی کسب دانش را داشته باشند و بیشترین تلاش خود را برای استفاده از آنچه در زندگی می آموزند ، به کار گیرند. هر دانش آموز مدرسه را به طور متفاوتی تجربه می کند ، اما هر یک از آنها می توانند در صورت تلاش ، دانش خود را بهبود بخشیده و عالم تر شوند. تبدیل شدن به یک دانش آموز برجسته می تواند شما را در هر زمینه مدرسه ، از روابط با معلمان گرفته تا دانشگاهیان ، بسیار موفق تر کند

اگر فرصتی برای پیشرفت در زندگی شما وجود دارد این استراتژی ها به شما کمک میکند تا به یک داشن آموز برجسته تبدیل شویدو از این فرصت بهره مند شوید

 

 

ادامه مطلب در اینجا همراه ما باشید

Comments Hide comments

Journal entry by ostad salam

چگونه در تدریس خصوصی موفق باشیم

آیا شما به دنبال افزایش درآمد خود هستید یا می خواهید با یک برنامه آموزشی هدفمند برای خود ضمانت کاری بیافرینید، ممکن است در نظر بگیرید که یک معلم خصوصیهستید.تدریس خصوصی می تواند یک تجربه بسیار با ارزش باشد. جوانب مثبت و منفی تبدیل شدن به یک معلم خصوصی انگلیسی را بیاموزید و نحوه شروع کار را بیابید.

مزایا و معایب تدریس خصوصی

قبل از شروع به آموزش خصوصی در دروس مختلف ، مطمئن شوید که این نقش برای شما مناسب است. مزایا و معایب شغل را در نظر بگیرید تا بتوانید تصمیم بگیرید مسئولیت تدریس خصوصی چیزی است که شما آماده انجام آن هستید . جوانب مثبت زیادی در زمینه تدریس خصوصی وجود دارد. برای بسیاری ، این امر شامل انعطاف پذیری ، تجربه و درآمد حاصل از شغل می باشد.

آیا تدریس خصوصی تنها شغل شما است؟

تجربه تدریس خصوصی

ماهیت تدریس خصوصی شما را ملزم به شناخت نیازهای شاگرد می کند. تجربه ای که شما از تدریس به یک شاگرد کسب میکنید با شاگرد دیگر متفاوت است .باعث میشود مهارت های شما در شیوه های مختلف تدریس ارزیابی شود.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید 

Comments Hide comments

Journal entry by ostad salam

شیوه های جذاب سازی کلاسروش های تدریس خلاق

آیا تا به حال در وسط تدریس به دانش آموزان خود توجه کرده اید؟ چقدر جذب نحوه تدریس شما هستند و یا بالعکس, خسته شده اند و منتظر پایان کلاس هستند؟

درست وقتی فکر می کنید که برنامه درسی کامل یا فعالیت جذابی را در پیش گرفته اید ، ممکن است متوجه شوید که دانش آموزانتان بدون علاقه در کلاس تنها حضور فیزیکی دارند. به همین منظور ضروری است که شما راه هایی را برای جالب نگه داشتن کلاس های خود پیدا کنید تا دانش آموزان بتوانند اطلاعاتی را که ارائه می دهید جذب و حفظ کنند.

با تدریس خصوصی فیزیک, تدریس خصوصی شیمی, تدریس خصوصی ریاضی, ..... در کنار شمائیم. استاد سلام مرجع تدریس خصوصی روش های موثری را برای افزایش جذابیت کلاس به شما ارائه میدهد همراه ما باشید

ده ها سال است که مربیان سعی دربکارگیری راهبردهای جدید تدریس خصوصی دارند تا دانش آموزان خود را روی انگشتان خود نگه دارند و آنها را از یادگیری هیجان زده کنند. اگرچه برخی از استراتژی ها با شکست مواجه شده اند ، اما برخی دیگر کاملاً مؤثر هستند.

روش های آزمایش شده معلم ها برای جالب نگه داشتن کلاس را اینجا ببینید

Comments Hide comments

Journal entry by ostad salam

ویترین استاد سلام شکل تازه ای به خود گرفت
تبلیغ تدریس خصوصی

ارتقا و پیشرفت در هر شغلی به معنی آگاهی از درک این کلمه است: حرکت رو به جلو

مهمترین کار وقت گذاشتن بر روی هدف و مهم دانستن آن است. ما در استاد سلام بر این باور هستیم که حرکت رو به جلو یک اصل اساسی است و برای به دست آوردنش همه تلاش خود رابه کار میبریم . همراه نیاز مشتری قدم براشتن از اصول اولیه ماست.

چرا داشتن فیلم آموزشی برای معرفی معلم خصوصی ارزشمند است؟
فیلم آموزشی تدریس خصوصی

- برقراری ارتباط معلم خصوصی

 برقراری ارتباط تصویری خوب معلم خصوصی با والدین و یا خود دانشجو با داشتن فیلم آموزشی شما میتوانید ارتباط بهتری با مخاطب خود ایجاد کنید و در ذهن مخاطب خود بمانید اولین تصویری که در ذهن مخاطب خود حک میکنید میتواند فیلم آموزشی شما باشد اغلب افراد حتی با گذشت سالیان سال هر وقت از سال های تحصیل یاد میکنند یکی از معلمان خود را در ذهنشان بهتر و برجسته تر میبینند. دلیل آن داشتن خاطره است. یکی از مهمترین ویژگی فیلم آموزشی حک شدن در ذهن مخاطب خود و ساختن این خاطره هاست . در فیلم پس از معرفی خود میتوانید از افتخارات و دست آورد های خود صحبت کنید این امر به مخاطب شما این پیام را می رساند که چقدر به کار خود اهمیت میدهید و برای رسیدن به جایگاه کنونی خود چقدر تلاش کرده اید.سپس با اعلام راه های ارتباطی خود از طریق سایت استاد سلام راهی برای برقراری مکالمه شخصی با آن مشتری را پیدا کرده اید و مهمترین قدم برای جذب شاگرد را برداشته اید. مشتری مداری کنید و چشم انداز روشنی از ارائه خمات خود اعلام کنید.

ادامه مطلب جذاب و اینجا همراه ما باشید و برای ساخت فیلم آموزشی حرفه ای خود اقدام کنید

Comments Hide comments

Journal entry by ostad salam

چگونه یک دانش آموز بی نظم را منظم کنیم؟
روش برخورد با دانش اموزان بی انضباطروش های کنترل کلاس

قطعا برای شما هم بارها پیش آمده که در کلاس درس با دانش آموزان بی نظم مواجه شده باشید و شما را خسته کرده باشند استاد سلام مرجع تدریس خصوصی استراتژی هایی برای اداره دانش آموز بی نظم به شما پیشنهاد میدهد همراه ما باشید :

با توجه به مدت زمانی که معلمان با دانش آموزان خود دارند میتوانند تأثیر زیادی بر روی آنها بگذارند.

معلم خوب زمان آموزشی را حداکثر و حواس پرتی دانش آموز را به حداقل میرساند. این متخصصان آموزشی به سرعت مشکلات را حل میکنند و موانع را از سر راه بر میدارند.

متداول ترین حواس پرتی

همه معلم ها وجود یک دانش آموز بی نظم را در کلاس تجربه کردند. این بی نظمی به شکل های گوناگونی دارد.

 

این دانش آموزان مترصد فرصت هستند تا در کلاس بی نظمی ایجاد کنند، بنابراین معلم در هر زمان باید به اندازه کافی آماده باشد تا بتواند در مقابل بی نظمی های این دست از دانش آموزان واکنش سریع و مناسبی داشته باشد. این واکنش باید به گونه ای باشد که شأن دانش آموز حفظ شود.

ادامه مطلب دراینجا همراه باشید

Comments Hide comments

Journal entry by ostad salam

شرایط اجاره کلاس
چه زمانی نیاز به اجاره کلاس هست؟
یکی از خاطراتی که در مورد اجاره کلاس به یاد دارم این است که بعضا به دلیل نبود یک سری از امکانات واقعا اذیت میشدم و مجبور بودم فقط منتظر بمانم تازمان کلاس تمام شود، مثلا هوای گرم یا سرویس بهداشتی کثیف و ... از جمله موارد آزار دهنده بودند. روی همین حساب در این مقاله میخواهم به مواردی که در اجاره کلاس طرفین باید رعایت کنند اشاره ای کنم. با ما همراه باشید قطعا با خواندن این مقاله ابهامات شما برطرف خواهد شد. شما می توانید از سایت استاد سلام کلاس نیم روزه یا ساعتی اجاره کنید.
ادامه مطلب

Comments Hide comments

ostad’s Story

Site created on September 29, 2018

Welcome to our CaringBridge website. We are using it to keep family and friends updated in one place. We appreciate your support and words of hope and encouragement. Thank you for visiting.

SVG_Icons_Back_To_Top
Top