Journal

Journal entry by ostad salam

شیوه های جذاب سازی کلاسروش های تدریس خلاق

آیا تا به حال در وسط تدریس به دانش آموزان خود توجه کرده اید؟ چقدر جذب نحوه تدریس شما هستند و یا بالعکس, خسته شده اند و منتظر پایان کلاس هستند؟

درست وقتی فکر می کنید که برنامه درسی کامل یا فعالیت جذابی را در پیش گرفته اید ، ممکن است متوجه شوید که دانش آموزانتان بدون علاقه در کلاس تنها حضور فیزیکی دارند. به همین منظور ضروری است که شما راه هایی را برای جالب نگه داشتن کلاس های خود پیدا کنید تا دانش آموزان بتوانند اطلاعاتی را که ارائه می دهید جذب و حفظ کنند.

با تدریس خصوصی فیزیک, تدریس خصوصی شیمی, تدریس خصوصی ریاضی, ..... در کنار شمائیم. استاد سلام مرجع تدریس خصوصی روش های موثری را برای افزایش جذابیت کلاس به شما ارائه میدهد همراه ما باشید

ده ها سال است که مربیان سعی دربکارگیری راهبردهای جدید تدریس خصوصی دارند تا دانش آموزان خود را روی انگشتان خود نگه دارند و آنها را از یادگیری هیجان زده کنند. اگرچه برخی از استراتژی ها با شکست مواجه شده اند ، اما برخی دیگر کاملاً مؤثر هستند.

روش های آزمایش شده معلم ها برای جالب نگه داشتن کلاس را اینجا ببینید
Patients and caregivers love hearing from you; add a comment to show your support.

Comments Hide comments

Show your love and support for ostad.
Make a donation to CaringBridge to keep ostad’s site up and running.

Journal entry by ostad salam

ویترین استاد سلام شکل تازه ای به خود گرفت
تبلیغ تدریس خصوصی

ارتقا و پیشرفت در هر شغلی به معنی آگاهی از درک این کلمه است: حرکت رو به جلو

مهمترین کار وقت گذاشتن بر روی هدف و مهم دانستن آن است. ما در استاد سلام بر این باور هستیم که حرکت رو به جلو یک اصل اساسی است و برای به دست آوردنش همه تلاش خود رابه کار میبریم . همراه نیاز مشتری قدم براشتن از اصول اولیه ماست.

چرا داشتن فیلم آموزشی برای معرفی معلم خصوصی ارزشمند است؟
فیلم آموزشی تدریس خصوصی

- برقراری ارتباط معلم خصوصی

 برقراری ارتباط تصویری خوب معلم خصوصی با والدین و یا خود دانشجو با داشتن فیلم آموزشی شما میتوانید ارتباط بهتری با مخاطب خود ایجاد کنید و در ذهن مخاطب خود بمانید اولین تصویری که در ذهن مخاطب خود حک میکنید میتواند فیلم آموزشی شما باشد اغلب افراد حتی با گذشت سالیان سال هر وقت از سال های تحصیل یاد میکنند یکی از معلمان خود را در ذهنشان بهتر و برجسته تر میبینند. دلیل آن داشتن خاطره است. یکی از مهمترین ویژگی فیلم آموزشی حک شدن در ذهن مخاطب خود و ساختن این خاطره هاست . در فیلم پس از معرفی خود میتوانید از افتخارات و دست آورد های خود صحبت کنید این امر به مخاطب شما این پیام را می رساند که چقدر به کار خود اهمیت میدهید و برای رسیدن به جایگاه کنونی خود چقدر تلاش کرده اید.سپس با اعلام راه های ارتباطی خود از طریق سایت استاد سلام راهی برای برقراری مکالمه شخصی با آن مشتری را پیدا کرده اید و مهمترین قدم برای جذب شاگرد را برداشته اید. مشتری مداری کنید و چشم انداز روشنی از ارائه خمات خود اعلام کنید.

ادامه مطلب جذاب و اینجا همراه ما باشید و برای ساخت فیلم آموزشی حرفه ای خود اقدام کنید

Comments Hide comments

Journal entry by ostad salam

چگونه یک دانش آموز بی نظم را منظم کنیم؟
روش برخورد با دانش اموزان بی انضباطروش های کنترل کلاس

قطعا برای شما هم بارها پیش آمده که در کلاس درس با دانش آموزان بی نظم مواجه شده باشید و شما را خسته کرده باشند استاد سلام مرجع تدریس خصوصی استراتژی هایی برای اداره دانش آموز بی نظم به شما پیشنهاد میدهد همراه ما باشید :

با توجه به مدت زمانی که معلمان با دانش آموزان خود دارند میتوانند تأثیر زیادی بر روی آنها بگذارند.

معلم خوب زمان آموزشی را حداکثر و حواس پرتی دانش آموز را به حداقل میرساند. این متخصصان آموزشی به سرعت مشکلات را حل میکنند و موانع را از سر راه بر میدارند.

متداول ترین حواس پرتی

همه معلم ها وجود یک دانش آموز بی نظم را در کلاس تجربه کردند. این بی نظمی به شکل های گوناگونی دارد.

 

این دانش آموزان مترصد فرصت هستند تا در کلاس بی نظمی ایجاد کنند، بنابراین معلم در هر زمان باید به اندازه کافی آماده باشد تا بتواند در مقابل بی نظمی های این دست از دانش آموزان واکنش سریع و مناسبی داشته باشد. این واکنش باید به گونه ای باشد که شأن دانش آموز حفظ شود.

ادامه مطلب دراینجا همراه باشید

Comments Hide comments

Journal entry by ostad salam

شرایط اجاره کلاس
چه زمانی نیاز به اجاره کلاس هست؟
یکی از خاطراتی که در مورد اجاره کلاس به یاد دارم این است که بعضا به دلیل نبود یک سری از امکانات واقعا اذیت میشدم و مجبور بودم فقط منتظر بمانم تازمان کلاس تمام شود، مثلا هوای گرم یا سرویس بهداشتی کثیف و ... از جمله موارد آزار دهنده بودند. روی همین حساب در این مقاله میخواهم به مواردی که در اجاره کلاس طرفین باید رعایت کنند اشاره ای کنم. با ما همراه باشید قطعا با خواندن این مقاله ابهامات شما برطرف خواهد شد. شما می توانید از سایت استاد سلام کلاس نیم روزه یا ساعتی اجاره کنید.
ادامه مطلب

Comments Hide comments

Journal entry by ostad salam

پزشکی بدون کنکور
اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستین که فقط پزشکی دوست دارین، به جای درستی رسیده اید و حتما نوشته های ما را با دقت بخوانید تا درباره پزشکی بدون کنکور بدانید، کاری که میکنیم کاملن مناسب شماست، پزشکی بدون کنکورهمان عبارتی است که توضیح میدهد چطور یک مسیر را برای شما هموار و آماده عبور کرده ایم، می توانید کمی مطلب را مطالعه کنید و در این مسیر با ما همراه شوید تا به آمال و آرزوهای خود برسید، آرزو هایی که روزهایی نه چندان دور برای شما به سختی قابل دستیابی بوده، پزشکی بدون کنکور عبارت جدیدی است برای کسانی که نام کنکور برایشان حساسیت برانگیز است، و پزشکی بدون کنکور میتواند پنجره جدیدی باشد به دنیای آرزو ها و رسیدن به رشته ای که دوست دارید
شما این سوالات را دارید و ما به ترتیب پاسخ میدهیم:
 پزشکی بدون کنکور در کدام دانشگاه؟
 پزشکی بدون کنکورکجا؟
 پزشکی بدون کنکور چقدر زمان دارم برای تصمیم؟ چقدر زمان تحصیل دارم ؟
 هزینه پزشکی بدون کنکور چقدر است ؟ پزشکی بدون کنکور بخوانیم مدرکمان معتبر است؟
 مدرک پزشکی واقعی میگیریم؟

ادامه مطلب:
http://bit.ly/2MABUwu

Comments Hide comments

ostad’s Story

Site created on September 29, 2018

Welcome to our CaringBridge website. We are using it to keep family and friends updated in one place. We appreciate your support and words of hope and encouragement. Thank you for visiting.

SVG_Icons_Back_To_Top
Top