satılık araba

First post: Jun 30, 2016 Latest post: Aug 30, 2016
Öte yandan peşlerine düştüğü hırsızların satılık araba (http://www.neistersen.com.tr/) yakalanmasını sağlayarak kalıplarını çaldırmayan Cemil Sırtlı, Cihan Haber Ajansı (Cihan) muhabirine yaptığı açıklamada, hırsızlık olayını inşaata giderken yolda haber aldığını belirterek, "Sabah inşaata gidiyorduk. Hırsızlar malzemeleri yüklemişler. Kuzenlerim inşaattaydı. Onlar görmüşler. Kuzenim bana telefon etti. Aracın plakaları üzerinde yokmuş. İnşaattan malzemeyi çaldıktan sonra kaçmışlar. Yolda minibüsü gördüm. Araç dörtlülerini yakmış ilerliyordu. Şüphelendik peşine takıldık. Polisle irtibata geçtik. Arifiye'de kıstırdık, durmadılar. Daha sonra ben kaybettim. Polisler sıkıştırmış iki kişiyi yakalamışlar. Diğeri kaçmış." dedi. Sırtlı, çalınan kalıpların tanesinin 110 lira değerinde olduğunu ifade etti.
Olay, 1453 Sokak'ta geçen cumartesi sabah saatlerinde satılık araç (http://www.neistersen.com.tr/) meydana geldi. Aralarında husumet bulunduğu öğrenilen otopark, market ve büfe işletmeciliği yapan iki grup arasındaki kavga, tabancalı ve sopalı saldırıya dönüştü. Sokak ortasında meydana gelen olayda tabancayla ateş edilmesi sonucu bacağına kurşun isabet eden ve bıçaklanan S.D. (32) yaralanarak Alsancak Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Güvenlik kamerası kayıtlarında, tabancalarıyla ateş eden gruba sopalarla karşılık verildiği ve S.D.'nin vurulduğu görülüyor. Kavgaya karıştığı iddiasıyla gözaltına alınan Y.G. ve O.G,. ise işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Kavgaya karışan diğer kişilerin yakalanmasına çalışıldığı bildirildi.
Milli takımımızın yer aldığı A Grubu'nun dibinde yer alan iki takım karşılaştı, Azerbaycan-Kazakistan'ı 3-2 mağlup ederek, Türkiye'nin en iyi ikinciler sıralamasındaki yerini tehlikeye attı. Belçika'ya çelme takıp yüzümüzü güldüren Azeriler, bu galibiyetle milli takımızın yoluna taş koymuş oldu. 

Türkiye'nin de yer aldığı (A) Grubu'ndaki maçın ilk yarısında konuk takım Kazakistan, 21. dakikada Ostapenko'nun golü ile 1-0 öne geçti.
İlk yarısı Kazakistan'ın 1-0 üstünlüğü ile biten karşılaşmanın satılık oto (http://www.neistersen.com.tr/) ikinci yarısında ise ev sahibi takım Azerbaycan, 54. dakikada Rauf Aliyev'in kafa golü ile durumu eşitledi.
Azerbaycan, 62. dakikada kazandığı penaltıyı Mahir Şükürov ile gole çevirince 2-1 öne geçti.
Azerbaycan, karşılaşmanın 68. dakikasında Vagif Cavadov'un attığı golle, skoru 3-1'e getirdi.
Konuk takım Kazakistan, 77. dakikada Yevstingeyev'in golüyle durumu 3-2'ye getirmesine karşın, maç Azerbaycan'ın galibiyetiyle sona erdi.

http://www.neistersen.com.tr/

CaringBridge is a nonprofit social network dedicated to helping family and friends communicate with and support loved ones during a health journey. Learn more about CaringBridge.

To interact with satılık’s website, sign in or register today.

By registering with CaringBridge, you will join over 300,000 people a day who are supporting friends and family members.

Sign In Or Register
SVG_Icons_Back_To_Top
Top