havaalanı transfer https://www.trdriver.com havaalanı transfer

First post: 10/10/2016

2004 yılında havaalanı transferi ve şöförlü araç kiralama alanında faaliyet göstermek maksadı ile Emircan markası altında Ankara merkezli olarak faaliyetlerine başlayan grubumuz kuruluşundan itibaren kalitesinden ve dürüst hizmet anlayışından ödün vermeyerek onu geçen yıl artan bir büyüme ivmesi yakalamayı başarmıştır.


2009 yılında VIP Havaalanı Transfer Hizmetleri faaliyetlerine başlayan grubumuz 2010 yılında bünyesine Efe Kurumsal markasını da katarak VIP Transfer Hizmeti sektörün de kalite odaklı çalışmalarını artırmış, hizmet ağını Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya illeri ve tatil beldeleri olan Bodrum ve Dalamanı da kapsayan bir alanda genişleterek, sektörde hem araç kalitesi hem hizmet kalitesi olarak ilklere imza atmış ve VIP Hizmet kavramına farklı bir bakış açısı getirmiştir.


Grubumuz Havaalanı VIP Transfer Hizmetleri, Servis Hizmeti, Şoförlü Araç Kiralama Hizmetleri ve Filo Araç Kiralama Hizmetleri alanların da halen faaliyetlerine devam etmektedir. Grup firmalarımızı 2016 yılı itibariyle “trdriver” markası altında toplamış bulunmakla birlikte; Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya ' da başarmış olduğumuz sektördeki öncü ve kaliteli firma imajını Türkiye genelinde VIP Havaalanı Transfer Hizmetleri alanında da yaygınlaştırmak ve “tr sürücü” markasını bir Türkiye markası haline getirmek amacı ile faaliyetlerimize tüm hızıyla devam etmekteyiz.


“TR SÜRÜCÜ” portföyündeki projeler tamamlandığında Türkiye hizmeti sağlayıcı şirketi olup VIP Hizmet Sektöründeki yerini daha da pekiştirecek ve sürdürülebilir büyüme yolculuğunu daha da hızlandıracaktır.


Fiyat teklifimizi çıkış biçimi
Web sayfası üzerinden güzergahı ve tarihi belirleyin.


Araç tipini seçiniz
Tüm fiyatlar sabit. Ek bagaj ve saat saat saat bekleme süresi için ekstra ücret alınmaz.


Üye ol/Giriş yap
Basit adımları izleyerek üye olun / giriş yapın


Ödeme şeklini seçip rezervasyon yapınız
Seferin başlamasına iki saat kalana dek ücretsiz rezervasyon iptali imkanı.


E-posta ve SMS onayı
Şoför bilgileri ile birlikte rezervasyon onayınız kısa süre içinde e-posta adresinize gönderilecektir.


BİZİ SEÇMENİZ İÇİN BİRKAÇ NEDEN


20000+ transfer
6 dan fazla bölgede 20000'i aşkın havalimanı transferi ya da adresten adrese transfer yaptık.


1000+ Müşteri
Havalimanı transferi ya da adresten adrese transfer için bizi tercih eden 1000'den fazla müşterimiz var.


24 Saat Canlı Destek
Ekibimiz tüm transfer talepleriniz için 24 saat boyutu destek olmaya hazır.


Kaynak: Havaalanı Transferi, "Tr Sürücü", https://www.trdriver.com 2016 (11 Ekim).

CaringBridge is a nonprofit social network dedicated to helping family and friends communicate with and support loved ones during a health journey. Learn more about CaringBridge.

To interact with havaalanı transfer’s website, sign in or register today.

By registering with CaringBridge, you will join over 300,000 people a day who are supporting friends and family members.

Sign In Or Register
SVG_Icons_Back_To_Top
Top