Hasta Yatakları

First post: Oct 2, 2017 Latest post: Oct 3, 2017
Emek Hasta Yatakları; yaşlı, özürlü veya kronik hasta insanların konfor ve refahı yanı sıra bakıcısına kolaylık sağlamak için tasarlanmıştır. Firmamızda üretim ve satışı yapılan hasta yatağı modellerinin ortak özellikleri; yüksek ağırlıklara dayanıklı iskelet yapısı, hasta güvenliği için tasarlanmış yan korkuluklar, konfor ya da kişinin tv izleme, yemek yeme gibi  faaliyetlerini kolaylaştırmak için ayarlanabilir baş ve ayak yüksekliği. Bir bakıcı yardımına ihtiyaç duyan hastalar ve bakım veren kişinin hastaya daha rahat müdahale edebilmesini kolaylaştıracak lazımlıklı hasta yatakları da firmamızda üretilmektedir. Hasta yatakları, düşmeyi engelleyici yan korkuluklar ve yatak platformundan oluşur. Yan korkuluklar güvenlik ve istikrar için hayati önem taşımaktadır. Baş ve ayak panoları dayanıklı olmalı ve kolay temizlenmelidir.

 

Biz, evinizin dekoruyla uyumlu olması için farklı stiller ve renklerde hasta yatağı üretimi yapıyoruz. Ev tipi ayarlanabilir yataklar, hasta yatakları içinde yeni bir kategoriyi temsil eder. Bu yataklar bir hastane yatağında bulunan tüm özelliklere sahiptir, ancak evinizde görmek istemeyeceğiniz hastane ortamı görüntüsünden uzak tamamen bilinen bir ev karyolası görüntüsüyle hasta insanın ruhsal durumunu rahatlatıcı etkiye sahiptir. Hasta karyolası, ev tipi hasta yatakları imalatı ve ikinci el hasta yatağı çeşitleri satışı, uygun fiyatlarla hastane yatağı kiralama hizmetleri www.hastayataklari.co (http://hastayataklari.co/)'da. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili sorularınız veya sipariş için bizimle iletişime (http://hastayataklari.co/#wa-anchor-itlluwz373meyo) geçin. 

CaringBridge is a nonprofit social network dedicated to helping family and friends communicate with and support loved ones during a health journey. Learn more about CaringBridge.

To interact with Hasta’s website, sign in or register today.

By registering with CaringBridge, you will join over 300,000 people a day who are supporting friends and family members.

Sign In Or Register
SVG_Icons_Back_To_Top
Top